O prasatech víme (skoro) vše

Ekonomika

Peníze jsou vždy až to první, oč běží. Náklady a tržby chovatelů prasat jsou dány několika základními faktory. Jaká je cena jatečných prasat? Jaká cena obilovin?


Číst dál

Novinky

Informace jsou nejdůležitější zbraní v konkurenčním boji. Naše informace Vám pomohou vědět o všem, co se v chovu prasat šustne a být vždy připraveni na klíčová rozhodnutí.


Číst dál

Dotace

Zemědělství bez dotací si dnes nelze představit. Víte jaké dotace můžete získat dnes nebo třeba příští rok? Pomůžeme Vá se orientovat. Pomůžeme Vám žádat. Zkrátka ... pomůžeme Vám.

Číst dál

Africký mor prasat

Africký mor prasat je fenoménem, který mění celý obvyklý svět obchodu s jatečnými prasaty. Šíří se v EU, Rusku i Číně a boj proti nemu se zatím zdá být bezúspěšný.


Číst dál
 

Vepřovinky

    Bohužel se vyskytly problémy se zobrazením zpráv.
    Velmi se omlouváme.
    Prosím zkuste stránku navštívit později.

    System.ArgumentOutOfRangeException: Index and length must refer to a location within the string. Parameter name: length at System.String.InternalSubStringWithChecks(Int32 startIndex, Int32 length, Boolean fAlwaysCopy) at System.String.Substring(Int32 startIndex, Int32 length) at ASP.default_aspx.CapText(Match m) in e:\Web\sites\nai0000035541\wwwroot\Default.aspx:line 157 at System.Text.RegularExpressions.RegexReplacement.Replace(MatchEvaluator evaluator, Regex regex, String input, Int32 count, Int32 startat) at System.Text.RegularExpressions.Regex.Replace(String input, MatchEvaluator evaluator, Int32 count, Int32 startat) at System.Text.RegularExpressions.Regex.Replace(String input, MatchEvaluator evaluator) at ASP.default_aspx.PrevodAdresy(String StrProPrevod) in e:\Web\sites\nai0000035541\wwwroot\Default.aspx:line 148 at ASP.default_aspx.fill_veprovinky() in e:\Web\sites\nai0000035541\wwwroot\Default.aspx:line 101
Číst Vepřovinky